KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17387197
nr 1738 7197
Bernt Engström, Sittande kvinna. Signerad, daterad -72. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 53x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:02:09
6/11 20:49:55